BölgeManşetler

Miliyetci Kuruluşlardan Ziyaret

Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesi 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde sabah saatlerinde uzak bir köy okulunda görev yapan okul öncesi öğretmenini ziyaret ederek tüm öğretmenleri temsilen çiçek takdim etti. Öğretmenler Gününü kutladı.

Bu ziyarete dair Şube Başkanı Tayfur Urgenç yaptığı açıklamada; Bugün uzak bir köy okulunda Hacılar köyünde öğrencilerimi bekleyen Anaokulu öğretmenimiz Rabia hocamızı ziyaret ettik. Kendisine 24 Kasım öğretmenler günü anısına temsilen çiçeğimizi takdim ettik. Okul öncesi öğretmenleri ile ilgili Türk Eğitim Sen’in çalışmaları hakkında Bilgi verdik. Genel başkanımız Talip Geylan’ın konu ile ilgili açıklamaları ve bakanlık nezdindeki girişimleriyle ilgili istişare ettik. Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesinin çalışmaları hakkında teşekkür etti. İyi ki varsınız öğretmenim. İfadelerini kullandı.

Türk Eğitim Sen Heyeti İl Müdürü Murat Demir’i Ziyaret Ederek Öğretmenler Gününü Kutladı.

Başkan Urgenç Ziyaretle ilgili şu açıklamada bulundu; Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir Bey’i ziyaret ederek İl Müdürümüz nezdinde tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladık. Kendisine günün anısına kara tahta da ders anlatan başöğretmen Atatürk ve Şehit öğretmenler Necmettin Yılmaz ve Aybüke Yalçın’ın resminin yer aldığı tablomuzu hediye ettik.

MHP İl Başkanı Kaya ve Yönetim Kurulu TES’de Öğretmenler Günü’nü Kutladı.

İl Başkanı Urgenç Ziyaretle ilgili şu açıklamada bulundu; MHP İl başkanı İlhan Kaya ve başkan yardımcıları Yahya Leblebici, Yusuf Öztan, Serkan Oduncu Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesini ziyaret ederek öğretmenlerimizin gününü kutlamışlardır. Heyete eğitimcilerin sorunları, özlük ve mali hakları hususundaki beklentileri ile ilgili raporumuzu ilettik. Öğretmenler gününde gösterdikleri incelikten ve naif ziyaretten dolayı teşekkür ederiz.

TBS İl Temsilcisi Mehmet Burunkaya ve Yönetim Kurulu Bugün Burada Bulunmaktan Mutluyum.

Başkan Urgenç açıklamasında; Türk Büro Sen İl başkanımız Mehmet Burunkaya ve yönetim kurulu üyesi Yusuf Koç’a öğretmenler günü dolayısıyla gerçekleştirdikleri nazik ziyaret ve ince düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyorum. İfadesini kullandı. Türk Büro Sen İl başkanı Mehmet Burunkaya bugün eğitimcilerin güven kapısı Türk Eğitim Sen’de bulunmaktan mutluyum. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Diyerek Tes. İl Başkanı Urgenç’e çiçek takdim etti.

Türkav Başkanı Agah Bahadır Ceylan; Sizlere Ne Kadar Teşekkür Etsek Azdır. Sizlere çocuklarımız ve ülkemiz adına minnettarız.

Başkan Urgenç ziyaretle ilgili Türkav İl başkanımız İnşaat Yüksek Mühendisi Agah Bahadır Ceylan ve kıymetli eşi Sibel Ceylan, yönetim kurulu üyeleri Öğrt. Gör. Mehmet Uçar, Öğrt. Gör. Talip Kurşuncu Öğretmenler Günü dolayısıyla sendikamızı ziyaret ederek öğretmenlerimizin gününü kutladılar. Türkav’ın kıymetli yönetim kuruluna ve üyelerine teşekkür ederim. Dedi. Ceylan ise sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Sizlere çocuklarımız ve ülkemiz adına minnettarız. İfadelerini kullandı.

Türker; Ülkü Ocakları Her Zaman Eğitimcinin Yanındadır.

Urgenç ziyaretle ilgili Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Nevşehir İl Başkanı Ali Türker ve yönetim kurulu üyeleri Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesini ziyaret ederek öğretmenlerimizin gününü kutladılar. Nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Açıklamasında bulundu. Ocak Başkanı Türker; Ülkü Ocakları her zaman eğitimcinin yanındadır. Toplum olarak Peygamberlik mesleğini ifa eden elleri öpülesi öğretmenlerimizin kıymetini bilmek zorundayız. Ulu Önder Atatürk’ün ifadesi ile Öğretmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır. Buna inanıyor ve öğretmenlerimize güveniyoruz. Dedi.

Tes. Şube başkanı ziyaretlerle ilgili yaptığı genel açıklamada ise Öğretmenler günü dolayısıyla ziyarette bulunan Mhp İl başkanı İlhan Kaya ve yönetim kuruluna, Ülkü Ocakları başkanı Ali Türker ve yönetim kuruluna, TÜRKAV İl başkanı Agah Bahadır Ceylan ve yönetim kuruluna, Türk Büro Sen İl başkanı Mehmet Burunkaya ve yönetim kuruluna, Türk Eğitim Sen Kadın Komisyon başkanı Ayşegül Baki ve yönetim kurulu üyesi Aysel Doğan’a Denetleme kurulu başkanı Osman Doğan ve Üyesi Yaşar Altuner’e yönetim kurulu başkan yardımcılarımız Önder Doğan ve Sefa Atar’a teşekkür ediyorum. İfadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu