ManşetlerSiyaset

Hüseyin Baş: Engeller sevgiyle aşılır, yeterki biz engel olmayalım

BTP Lideri Hüseyin Baş 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısı ile yayınladığı mesajda , “Engeller birlik, beraberlik ve sevgiyle aşılır.Yeter ki biz engel olmayalım” dedi.

BTP Lideri Baş, “Sevgiye hiçbir güç dayanamadığı gibi her türlü zorluğun üstesinden de gelir. Aslında bugün bir farkındalık günüdür. Unutmamalıyız ki her birey yarının engellisi olabilir. Bundan dolayı her daim empati yapmak ve engelli kardeşlerimize kol kanat gerip sevgimizi aşılayarak hayat mücadelelerini devleştirmemiz lazım.”dedi.

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş,” Bu günün adını sevgi günü olarak yapmakta büyük fayda var. Çünkü ağaç su ve güneşle yeşerir. Her engelli kardeşimizde sevgiyle yeşerir. Biz iktidarımızda Milli Ekonomi Modelinin gereği olarak bütün engelli vatandaşlarımızı maaşa bağlayacağız. Rahat bir hayat sürmelerini sağlayacağız.”dedi.

BTP Lideri Baş,”Biz bir şeyleri kazanmak istiyorsak sevgimizi aşılayalım. Diğerleri kendiliğinden gelecektir. Bu duygularla 3 Aralık Dünya Engelliler Günü”nde huzur, mutluluk ve esenlik dolu yıllar diliyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu