BölgeManşetler

NEVÜ Rektör Yardımcısı Çolakoğlu Hacıbektaş MYO’yu Ziyaret Etti

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu, Hacıbektaş MYO yerleşkesinde gerçekleştirilen ve yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

NEVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu ziyaretinde, yerleşke binalarında engelliler için erişilebilirlik çalışmaları kapsamında yapımı devam eden engelli rampalarını, montajı yapılan yeni kalorifer kazanlarını ve yenilenen elektrik panosunu yerinde inceleyerek biten ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ayrıca yerleşkeyi, çevre düzenlemesini ve binaları gezerek mevcut diğer eksiklikler ve ihtiyaçları yerinde tespit eden Çolakoğlu, ihtiyaç duyulan bu eksikliklerin de giderileceğini belirtti.

Daha sonra Hacıbektaş MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serdar Çiçek’ten uzaktan eğitim sürecinin işleyişi, kütüphane alt yapısı ile Meslek Yüksekokulunun uygulamalı derslerdeki pratik çalışmalarının daha nitelikli şekilde yapılabilmesi için eksik olan deney setleri ve malzemeler hakkında bilgi alan Çolakoğlu, uygulamalı derslerde ihtiyaç duyulan deney seti ve malzeme eksikliklerinin de kısa zamanda giderileceğini ve MYO’da verilen eğitim kalitesinin daha da arttırılması için her türlü desteği sürdüreceklerini söyledi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu