BölgeManşetler

Türk Eğitim Sen; Vefa’da Görev Yapan Tüm Eğitimcilere Teşekkür Etti.

 

Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç Vefa Sosyal Destek Grubunda görev yapan tüm eğitimcilere amasız, lakinsiz, fakatsız teşekkür etti. Urgenç; ülkemizde salgın sürecinin başlaması ile Covid-19 bulaşı tehlikesinin boyutlarının ve korunmanın tam olarak bilinmediği bir dönemde Vefa Sosyal Destek gruplarında görev yaparak yaşlılarımıza ve hastalarımıza umut olan eğitim çalışanlarının her birine en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Dedi.

Urgenç; Yetkili makamların çeşitli nedenlerle başarı ve/veya teşekkür belgesi vermeyi uygun görmediği eğitimcilere de yaptıkları çalışmalardan dolayı da teşekkür etti. Türk Eğitim Sen genel başkanı Talip Geylan imzalı teşekkür belgesi etti.

Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç’in ziyaretler ve teşekkürle ilgili yaptığı açıklamalar şu şekildedir.

Muhteşem Çağın Mütavazi Çocukları

Acıgöl Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Atila Çataltepe hocamızı ziyaret ederek yaptığı sosyal ve kültürel etkinlikler, toplumsal ve milli konularda gösterdiği hassasiyet ve başarılı çalışmalarından dolayı Genel Başkanımız Talip Geylan imzalı “Teşekkür Belgesi”ni takdim ederek, Muhteşem çağın mütevazi çocukları Selçuklular kitabını hediye ettik.

Gönüllerin hocası Tarkan Güney

Hocamızı ziyaret ederek genel başkanımız Talip Geylan imzalı Teşekkür Belgesini takdim ederek kurucumuz Atatürk adını verdiğimiz Ajandamızı hediye ettik. Muhataplarımız bilmelidir ki, çocukluk çağımızdan beri biz Ülkü yolundayız. Yollar dikenli ve taşlı olsa da milli ülküye yürüyüşünüz devam edecektir. İnsanların yanlışı ile devlete ve millete bakış açımız değişmez.

Biz bu ülkeyi karşılıksız sevdik

Bilmiyorlar ki “Bizim vatana, millete, bayrağa olan sevdamız konjektürel değildir, biz bu ülkeyi karşılıksız sevdik” Acıgöl Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Muttalip Soylu hocamızla Hasbihal ederek yapmış olduğu örnek çalışmalardan eğitime ve öğretime yaptığı katkı, sosyal yardımlaşmaya verdiği destekten dolayı genel başkanımız Talip Geylan imzalı teşekkür belgesini takdim ettik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu