BölgeManşetler

Savran’dan İl Jandarma Komutanı Erol Ve Jakem Komutanı Altın’a Ziyaret

Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin Erol ve JAKEM Komutanı Jandarma Albay Ercan Altın’ı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Jandarma Teşkilatı’nın 182’inci kuruluş yıldönümü münasebetiyle İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Hüsamettin Erol ve JAKEM Komutanı Jandarma Albay Ercan Altın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Jandarma Teşkilatı’nın kuruluş yıldönümünü kutlayan Başkan Savran, ilimizdeki huzur ve güven ortamının tesisinde gösterdikleri gayretten dolayı İl Jandarma Komutanı Erol ve JAKEM Komutanı Altın’ın şahsında tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Savran, “Milletimizle dayanışma içinde hizmet etmekte olan Jandarma teşkilatımızın kararlı ve özverili çalışmaları için tebrik ediyor, kuruluş yıl dönümünde, aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla, gazilerimizi minnetle anıyor, ilimizde görev yapan Jandarma personeli olmak üzere tüm Jandarma Teşkilatı mensuplarına çalışma hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu