ManşetlerÜrgüp Haberleri

İl Müdürü Demir’in Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürü Murat Demir okullarımızı ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerimizle bir araya gelmeye devam ediyor. İl Müdürümüzün bugünkü durağı Göre ve Sulusaray kasabasıydı.

İlk olarak Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu’yu makamında ziyaret eden İl Müdürü, kendisine eğitime sağladığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Göre’deki eğitim öğretim faaliyetlerinin konuşulduğu ziyarette görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Müdürü Murat Demir ziyaretine Göre Şehit Emre Fıstıkeken İlkokulu ve Göre Ortaokuluyla devam etti. Okullarımızda okul idarecilerinden salgın tedbirleri, eğitim öğretim faaliyetleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak sınıfları dolaştı, derslere iştirak etti. Öğrencilerle yakından ilgilenerek onlarla sohbet etti.

İl Müdürü Murat Demir Sulusaray kasabasında ilk olarak Sulusaray Belediye Başkanı Bayram Yılmaz’ı ziyaret ederek kasabanın eğitim öğretim faaliyetlerinin genel durumu hakkında konuştu, Başkana desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Sulusaray İlkokulu ve Sulusaray İmam Hatip Ortaokuluna ziyarette bulunan İl Müdürü Murat Demir öğretmen ve öğrencilerimizle sınıflarında buluştu. Öğrencilere eğitim öğretim hayatlarına dair tavsiyelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürü Murat Demir “Geleceğimizi imar ve inşa edecek yavrularımızın yetiştiği okullarımız, salgın sürecini Bakanlığımızın planlaması; idareci, öğretmen ve velilerimizin üstün gayreti ile sağlıklı ve verimli bir şekilde devam ettirmektedir. Bizler de her zaman okullarımızla iletişim halinde olarak elimizdeki imkânlarla ihtiyaçları gideriyoruz. Bu süreçte emeğini esirgemeyen idareci ve öğretmenlerimize, tedbiri elden bırakmayan veli ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Nevşehir eğitim camiası olarak okullarımızda çalışkan, üretken, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler yetiştirmeye devam ediyoruz. Sevgili yavrularımızın gözlerindeki heyecanı gördükçe geleceğe dair umudumuzu hep canlı tutuyoruz.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu