ManşetlerÜrgüp Haberleri

Ürgüp Belediyesi Ankara’da “Tam Bana Göre Festival”de stant açtı

Ürgüp Belediyesi, 16-21 Kasım tarihleri arasında Ankara’da Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenecek “Gençlik ve Yerel Yönetimler” temalı “Tam Bana Göre Festival” adlı organizasyona “Masalkent Ürgüp Sizleri Bekliyor” temasıyla katıldı.

16-21 Kasım 2021 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen gençlik festivalinde konserler, tiyatro, söyleşileri, atölyeler, spor müsabakaları, Dj performansları, YouTuber buluşmaları, hediyeler, çekilişler ve çok daha fazlası yer aldı.

Tüm Türkiye’den gençleri ağırlayan festivalde il belediyeleri ve büyükşehir ilçe belediyeleriyle birlikte Ürgüp Belediyesi de stant açtı. A 8 No’lu stantta ziyaretçileri için tüm hazırlıklarını tamamlayan Ürgüp Belediyesi, Ürgüp’ün kültürünü ve turizm değerlerini sergileyerek ziyaretçilere Ürgüp’ün yöresel ürünlerinden ikram etti.

Ankara’da düzenlenecek böylesine kapsamlı ve Türkiye’nin şimdiye kadar yapılmış olan en büyük festival organizasyonunda yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, “Ürgüp Belediyesi olarak davet üzerine biz de Yerel Yönetimler Gençlik Festivali’nde olacağız. 16 Kasım’da Sıcak Hava Balonlarımız ve tüm lezzetlerimizle Masal kent Ürgüp’ümüzü Ankara’ya taşıyacağız.” Değerlendirmesinde bulundu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu