BölgeEğitimManşetler

NEVÜ Gülşehir MYO ve Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Gülşehir Meslek Yüksekokulu (MYO) ve Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Mesleki Gelişime Yönelik” işbirliği protokolü imzalandı.

Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Öğr. Üyesi Serdar Vural Uygun’un makamında gerçekleştirilen iş birliği protokolü imza törenine; Gülşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Çiftci, Gülşehir MYO Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Mehtap Arıcı Kazıcı, Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı ve Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe bölümü öğretmenleri katıldı.

Protokole ev sahipliği yapan Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Öğr. Üyesi Serdar Vural Uygun, iş birliği protokolü kapsamında yerel kalkınmaya desteğin yanı sıra, mesleki gelişime yönelik iyileştirmeler, öğrencilerin istihdam olanaklarının geliştirilmesi için ortak çalışmalar, toplumsal sorunların çözümüne yönelik sosyal ve kültürel projelerin yapılması, müfredat iyileştirme çalışmalarıyla her iki kurum için eğitim-öğretim faaliyetlerinin gelişmesine önemli katkıda bulunulacağını belirtti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu