Uncategorized @tr

NTSO’da TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İç Anadolu Bölge Toplantısı Yapıldı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız ev sahipliğinde TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Günseli Özen Başkanlığında, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İç Anadolu Bölge toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya TOBB Sektörler ve Girişimcilik Daire Başkanı Saygın Baban’da uzaktan bağlantı ile katılım gösterdi. Toplantı koronavirüs önlemleri dikkate alınarak yüz yüze gerçekleşirken, eş zamanlı olarak TOBB koordinatörlüğünde çevrimiçi olarak da katılım imkanı sağlandı .

Toplantıya, İç Anadolu Bölge Temsilcisi ve Nevşehir KGK Başkanı Gülper Gündüz Yassı, Nevşehir KGK Başkan Yardımcısı Selma Küçükgül ve bölge il başkanları Berrin Özan ve yardımcısı Sedef Önal (Aksaray), Elif Gürkaynak (Eskişehir), Tuğbahan İlgü (Kayseri), Suna Arpaçay Özer ve yardımcısı Ümran Kesici (Kırıkkale) Hatice Kangal (Kırşehir), Meziyet Genç ve yardımcıları Yeşim Özpınar , Esra Şenel Uçmaz (Sivas), Gülhan Karaca (Yozgat), Hatice Tulukçu Erkan ve yardımcısı Mukadder Mazi katılım sağladı.

TOBB KGK İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan 10 ilin birlikte gerçekleştirmesi planlanan projeler hakkında istişare yapılan toplantıda konuşan M. Arif Parmaksız Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarının önemine değindi. Parmaksız konuşmasında; “ TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’na planladıkları her projede destek olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi. Toplantı hediye takdimi ile sonlandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu